סמינר אסרטיביות

כולנו רוצים להצליח, להגשים את עצמנו בכל תחום שרק ניתן ולהשיג כל מטרה ומטרה, אך יש רק בעיה אחת - שלא כולנו יודעים כיצד לעשות זאת. לעתים אנו מרגישים חסומים בדרך להגשים את המטרה, אך ניתן להסיר את המכשולים הפנימיים של הדברים המפריעים לנו בחיים, וזאת באמצעות כלים להתנהגות אסרטיבית.

סמינר אסרטיביות כדרך חיים נועד להקנות את הכלים הדרושים להתנהגות אסרטיבית , על מנת שנוכל לנהל בעצמנו את החיים, להפוך מעשים להצלחה ולהגשים את כל המטרות.

הצטרף גם אתה לסמינר אסרטיביות כדרך חיים , המקנה כלים חדשים להתנהגות אסרטיבית תוך תרגול וסימולציות. סמינר אסרטיביות יעניק לך מיומנויות והכשרה על מנת שתוכל לשלוט בחייך ולבטא את עצמך באופן שבו אתה באמת רוצה להישמע.

מטרותיו של סמינר אסרטיביות ללמד אותך שיטות חדשניות בהתנהלות אסרטיבית, להקנות לך ביטחון בצורת ההתבטאות שלך, להעניק לך כלים לשיפור והעצמת התקשורת הבין אישית שלך.
כמו כן סמינר אסרטיביות כדרך חיים מיועד ללמד אותך כיצד להתמודד עם אנשים שמתבטאים בצורה תקיפה, לעזור לך למקד את הדברים שבאמת חשובים לך בחייך, לגרום לך להיות אסרטיבי, וכמובן ללמד אותך איך להשיג את הדברים שאתה רוצה בחייך.


בניית אתרים Pgn.co.il Copyright © 2009 www.miclalot.co.il All rights reserved